International Science and Technology Week w Saragossie dla studentów WIMiM 19.03.2024 15:08

Drodzy Studenci, fajna propozycja wyjazdu do Hiszpanii!

University of Zaragoza, który jest naszym wydziałowym partnerem w programie Erasmus+ organizuje International Science and Technology Week, który odbędzie się w dniach 24 - 28 czerwca br. Na imprezę zapraszani są studenci kierunków inżynierskich z uczelni partnerskich, aby zapoznać się lepiej z ofertą wydziałów: Faculty of Science i School of Engineering and Architecture, ale również z całą uczelnią i miastem. Podczas spotkania organizowane są prezentacje, wizyty w laboratoriach i instytutach badawczych oraz inne aktywności naukowe i kulturalne. Jest to już 6 edycja imprezy, ciesząca się dużą popularnością wśród studentów z innych krajów. Udział w spotkaniu oraz zakwaterowanie są bezpłatne dla studentów, wymagana jest jednak rejestracja i akceptacja organizatora. Ilość miejsc ograniczona. Rejestrujcie się pod linkiem: eventos.unizar.es/112568/detail.html do 12. maja br. i dajcie znać, kto jest zainteresowany. Na imprezę mogą zgłaszać się studenci WIMiM wszystkich form studiów w wieku od 18 do 25 lat.

Po akceptacji organizatora istnieje możliwość ubiegania się o pokrycie kosztów podróży z budżetu ZUT, potrzebujecie więc tylko kieszonkowe.

Jeśli macie pytania - pytajcie Wydziałowego Koordynatora Programu Erasmus+ lub w Dziale Mobilności Międzynarodowej.

Magdalena Kwiatkowska (Teams, pok. 215).
magdalena.kwiatkowska@zut.edu.pl