Wybory do Senatu oraz Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej 25.04.2024 14:51

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, iż w najbliższych tygodniach zostaną przeprowadzone wybory delegatów na zebrania uczelniane dotyczące wyborów przedstawicieli do Senatu oraz członków Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej w poszczególnych grupach pracowników.

I tak:

• 14.05.2024, wtorek, w godz. 10:00 – 13:00 w sali 55 odbędą się wybory delegatów na zebranie uczelniane dotyczące wyborów przedstawicieli do Senatu z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi,
  • 15.05.2024, środa, w godz. 10:00 – 13:00 w sali 55 odbędą się wybory delegatów na zebranie uczelniane dotyczące wyborów przedstawicieli do Senatu z grupy pozostałych nauczycieli, (tj. mgr, inż., dr inż. , dr hab. (bez prof. ZUT))
  • 16.05.2024, czwartek, w godz. 10:00 – 13:00 w sali 55 odbędą się wybory delegatów na zebranie uczelniane wybierające członków do Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej z grupy profesorów ZUT i pozostałych nauczycieli akademickich (tj. mgr, inż., dr inż. , dr hab. (bez prof. ZUT), dr hab. prof. ZUT)

Zgłoszenia kandydatów do Senatu i UKD można dostarczać do czwartku 9. maja br. do godz. 15:00 do Sekretarza WKW – dr inż. Magdaleny Kwiatkowskiej pok. 215. Formularze zgłoszeń oraz oświadczeń kandydata znajdują się w zakładce WYBORY 2024 – Uchwały i komunikaty:

wimim.zut.edu.pl/strona-glowna/aktualnosci/wybory-2024/uchwaly-i-komunikaty.html

PRZYPOMINAMY, ŻE CZŁONKIEM SENATU MOŻNA BYĆ MAX. DWIE KADENCJE, OSOBY KTÓRE W TEJ CHWILI PEŁNIĄ DRUGĄ KADENCJĘ, NIE MOGĄ KANDYDOWAĆ PO RAZ KOLEJNY.

Liczba delegatów WIMiM w poszczególnym grupach:

• Senat, grupa pozostali nauczyciele akademiccy, liczba miejsc – 3
  • Senat, grupa pracowników niebędących nauczycielami, liczba miejsc – 1
  • UKD, grupa pozostali nauczyciele akademiccy, w tym prof. ZUT, liczba miejsc – 4

Wybory członków Senatu i UKW z grupy profesorów / prof. ZUT odbędą się w czerwcu, o czym poinformujemy w osobnym ogłoszeniu.

Członkowie Wydziałowej Komisji Wyborczej