Turniej strzelecki o puchar Dziekana SSW Collegium Balticum 28.06.2017 06:08

Drużyna ZUT zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej! Pracownik Instytutu Technologii Mechanicznej, Bartosz Skobiej wywalczył drugie miejsce w konkursie indywidualnym.

Dnia 23.06.2017, w Ośrodku Szkolenia Delve GT w Szczecinie, odbyły się zawody strzeleckie o puchar Dziekana SSW Collegium Balticum. Drużyna Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie w składzie: Zbigniew Kowalski (WIMiM), Bartosz Skobiej (WIMiM) oraz Tomasz Wróblewski (WBiA), uzyskując wynik 217 punktów wywalczyła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej pracowników przegrywając jedynie z zespołem Akademii Morskiej w Szczecinie (227 punktów).

W konkursie indywidualnym drugie miejsce zdobył Bartosz Skobiej, pracownik Instytutu Technologii Mechanicznej. W turnieju udział wzięło 7 drużyn pracowników szkół wyższych Szczecina: Akademii Morskiej w Szczecinie, SSW Collegium Balticum, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Zgodnie z regulaminem, zawodnicy używali broni krótkiej samopowtarzalnej Glock 17 i strzelali do tarczy sportowej TS-2 z odległości 25m w postawie stojącej oddając 3 strzały próbne oraz 10 strzałów punktowanych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!