Planujesz założenie działalności gospodarczej? Skorzystaj ze wsparcia RCIiTT ZUT! 28.08.2017 10:02

RCIiTT ZUT prowadzi nabór osób zainteresowanych skorzystaniem z usług preinkubacji w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości RCIiTT.

Usługi preinkubacji wiążą się m.in. z nieodpłatnym udostępnieniem pomieszczeń typu 'open space' wraz z wyposażeniem oraz możliwością korzystania z bezpłatnych usług szkoleniowo-doradczych. Nabór osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej jest prowadzony w trybie ciągłym. Aby wziąć w nim udział wystarczy złożyć w RCIiTT ZUT wypełniony Formularz zgłoszeniowy.

UWAGA! Po założeniu działalności gospodarczej RCIiTT ZUT oferuje wsparcie w postaci usług inkubacji, które polegają m.in. na nieodpłatnym udostępnieniu zamkniętej powierzchni biurowej wraz z wyposażeniem oraz możliwości korzystania z bezpłatnych usług szkoleniowo-doradczych.

Więcej informacji oraz wszystkie niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej RCIiTT ZUT pod adresem:

innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/planujesz-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-skorzystaj-ze-wsparcia-rciitt-zut